Son Yazılar

1 Şubat 2018 Perşembe

Ücretli öğretmen maaşında düzenleme olacak
- İNTERNET GÜNLÜĞÜ yazdı. 0


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya 24 milletvekili katıldı. Basına kapalı gerçekleşen buluşma, takriben 2,5 saat sürdü. Programda Antalya, Bayburt, Bitlis, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, Karaman, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Samsun, Siirt, Sinop, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Yozgat milletvekilleri yer aldı.

A Haber'de yar alan habere tarafından Erdoğan partisinin milletvekillerine kayda değer mesajlar verdi. OHAL Komisyonun çalışmaları ile ilgili konuşan Erdoğan," Bizim komisyona güvenimiz bütün. Ne çıkarsa uyacağız" dedi. Erdoğan ücretli öğretmenlerin maaşıyla ilgili düzenleme yapılacağı müjdesini de verdi.

MHP İLE İTTİFAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti- MHP tercih ittifakına ilişkin, "Muhakkak bir mutabakata varıldı, oy pusulası üstünde çalışılıyor. Başka partiler de ittifak içinde yer alabilir" dedi.

'ZEYTİN DALI' AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan süren 'Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili de, "Harekat sonuna kadar sürecek, Ekonomimiz gayet sağlam" ifadelerini kullandı.

Kaynak: A haber

« ÖNCEKİ YAZILAR
SONRAKİ YAZILAR »