Son Yazılar

27 Ocak 2018 Cumartesi

İzmir Vip Oto Kiralama Ayrıcalıkları
- İNTERNET GÜNLÜĞÜ yazdı. 0

İzmir Vip Oto Kiralama Ayrıcalıkları

Oto kiralama uygulamaları, araç ihtiyacı olanların kısa yoldan araç sahibi olmalarını sağlayan bir seçenektir. Bu sayede gerek kısa süreli gerekse uzun süreli araç temini yapılabilmekte, hem kişisel hem de kurumsal olarak ihtiyaçlar giderilebilmektedir. Özellikle firmalar, filo kiralaması sayesinde araçlarını temin etmekte, bu sayede sermayelerini daha sağlıklı kullanma olanağına sahip olmaktadırlar. Yeni araç almak için yüklü miktarda borçlanmak veya sermeyenlerini araca yatırmak yerine kiralama tercihin kullanarak sermayelerini asıl işlerinde kullanmaktadırlar. Bu sayede sadece sabit aylık kira masraflarını ödemekte ve vergi, harç, bakım masrafı, ekipman masrafı gibi ekstralardan da kurtulmuş olmaktadırlar. İzmir vip oto kiralama firması, sektörünün öncüsü olarak müşterilerinin hizmetindedir. Firmanın sahip olduğu binlerce aracı içerisinden istediğinizi tercih edebilir ve araç ihtiyacınıza kesin çözüm bulabilirsiniz.

İzmir Vip Oto Kiralamada Tercih Zenginliği

İzmir oto kiralama hizmetlerinden yararlanmak için internet veya telefon seçeneğini kullanabilirsiniz. Aracınızı seçebilir, kiralamak istediğiniz süreyi belirleyerek fiyat alabilir, kiralama uygulamanızı en uygun seçeneklerde gerçekleştirebilirsiniz ayrıca İzmir oto kiralama, transfer hizmeti de sunmaktadır. İzmir havalimanından Karşıyaka veya Bornova'ya kolaylıkla gidebilirsiniz. 7/24 ulaşabilir, iniş saatinizi haber verir ve şoförlü yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, kalabalık gruplar için Mercedes Vito tarzı araçlar da mevcuttur. Bu sayede kalabalık seyahat ve transferlerinizi de rahatlıkla halledebilirsiniz.

İzmir Vip Oto Kiralamada Fiyat Avantajı

İzmir Rent A Car uygulamalarında filo kiralama seçenekleri büyük avantaj sağlamaktadır. Sizlerin irtibata geçmeniz ve ihtiyacınızı beyan etmeniz durumunda firma yetkilileri, en uygun seçenekler sizlere hazırlamakta, zengin araç seçenekleri arasından sizin ihtiyacınız olan araç seçeneklerini size sunmaktadır. Mevcut araçlar içinden size uygun yeterli araç olmaması durumunda firma, istediğiniz araçları satın almaktadır. Satın alınan araçların, plaka, ruhsat işlemleri en hızlı şekilde halledilmektedir. Gerekli donanımları de eklenmiş halde, en kısa sürede araçlarınızı sizlere teslim etmekte ve araç ihtiyacınızı gidermiş olmaktadır. Sizler sadece sabit kira bedelinizi öderken, elemanlarınız da kiraladığınız araçlar ile sermayenize sermaye katmaktadır. Firma öncelikler müşterilerinin memnuniyetine değer vermekte ve sizleri memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu prensipler dâhilinde de sektörünün lideri haline gelmiştir.
« ÖNCEKİ YAZILAR
SONRAKİ YAZILAR »