Son Yazılar

19 Ocak 2018 Cuma

Evkur Yeni Malatyaspor, Ankara’ya geçti
- İNTERNET GÜNLÜĞÜ yazdı. 0


haftasında yarın deplasmanda Osmanlıspor ile karşılaşacak Evkur Yeni Malatyaspor, bu maç için bugün Antalya’dan Ankara’ya geçti.


Devre arası kamp çalışmalarını sürdürdüğü Antalya’da bugün yaptığı antrenmanın arkasından ayrılan sarı-kırmızılılar, Ankara’ya geçerek maç saatini beklemeye başladı. Malatya ekibinde orta saha oyuncuları Rahman Buğra Çağıran, Michael Pereira ve Issiar Slayt sakatlıklarından dolayı yarınki maçta forma giyemeyecek.


Devre arası transfer dönemini sessiz geçiren sarı-kırmızılılar, böylece yarınki müsabakaya ilk yarıdaki mevcut kadrosuyla çıkacak. Teknik Direktör Erol Bulut’un Osmanlıspor karşılaşmasında, Ertaç Özbir, Issıam Chabeka, Sadık Çiftpınar, Arturo Mina, Aly Cissokho, Godson Azubuike, Aytaç Kara, Murat Yıldırım, Adem Büyük, Turgut Doğan Şahin ve Khalid Boutaib on birini seçim edeceği varsayım ediliyor.


Teknik Direktör Erol Bulut, yarınki maçla ilgili yaptığı değerlendirmede, ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak için Osmanlıspor’u yenmeleri gerektiğini söyledi.“Çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız”


İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini bildiren Bulut, “Elimizdeki mevcut futbolcuların potansiyellerini nasıl daha yukarı çekeriz, bunun hesabını ve çalışmalarını yaptık. Şu an gördüğüm kadarıyla takımdaki futbolcuların tamamına yakını bedenen durumda. Bağlı yetersiz bölgelerimize aktarma yapmamız iyi olurdu fakat şu lahza için demin oyuncu alamadık. İnşallah Osmanlıspor maçından daha sonra aramıza katılacak arkadaşlarımız olacak. Geçen de söyledim, transfer olsa da olmasa da biz çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Neticede bu ekip birincil yarıda oynadı ve iyi bir puanla noktaladı” diye konuştu.


Fırat Aydınus’un yöneteceği Osmanlıspor - Evkur Yeni Malatyaspor müsabakası yarın saat 16.00’da başlayacak.
« ÖNCEKİ YAZILAR
SONRAKİ YAZILAR »