Son Yazılar

20 Ocak 2018 Cumartesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2019 Açıklaması!
- İNTERNET GÜNLÜĞÜ yazdı. 0


Cumhurbaşkanı Erdoğan 2019 yılındaki ittifak ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hakkında manâlı açıklamalarda bulundu.

Türkiye ulusal güvenlik meselesinde her cins önlemi sağlarken 3 tercih birdenbire meydana gelecek ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine resmi olarak geçilecek. Böyle bir durumda, Türkiye'yi 2018 ve 2019 yılında nasıl bir tablo bekliyor olacak? Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın gündeme ilişkin merak edilenleri açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Afrin ile ilgili kararlılığımız en net şekilde ortaya kondu ABD, binlerce kilometre öteden gelip bir terör ordusu oluşturma hakkını buluyor kendisinde.

MGK ve Bakanlar Kurulu'nda da konuşuldu bu mesele. NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'le de bir telefon görüşmesi gerçekleştirdim. Verdiğimiz mesaj son derece net. Suriye'nin kuzeyinde terör örgütü PYD/YPG güdümünde SDG komutasında Suriye Hudut Güvenliği Gücü diye bir şeyin oluşturulması makul değildir. Orada bir terör koridoru oluşturulmasına izin veremeyiz.

CHP’DE YALAN BİTMEZ

Devlet Bahçeli, Afrin ve milli güvenlik hakkında hükümete bütün takviye olduğunu belirtti. BBP de benzer şekilde.

Ama CHP lideri bu konuda adeta eleştiren bir tavır içinde. Bunlardan başka bir şey zaten bekleyemezsin.

Hiçbir zaman bu milletin yanına durmadılar ki. acilen yavuz hırsız konut sahibini bastırır misali Adalar meselesini de AK Parti iktidarının üstüne yıkmaya çalışıyorlar. Bizimle ne ilgisi var? Zaten orada Yunanlılar malum hepsi şu lahza işgalci durumda. Bizim elimizde olup da hangi adayı kalkıp Yunanlılara verdik? Bunlarda yalan bitmez.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıda dürüst kaydırın

« ÖNCEKİ YAZILAR
SONRAKİ YAZILAR »