Son Yazılar

19 Ocak 2018 Cuma

Canan Kaftancıoğlu: Kocamın Ne Yediğine Karışmam!
- İNTERNET GÜNLÜĞÜ yazdı. 0


Cumhuriyet Irk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, geçtiğimiz hafta başkanlığa seçilmesinin arkasından ortaya çıkan eski resim ve tweetleri eleştiri konusu olmuştu.


"KİMİN NE YEDİĞİ, NE İÇTİĞİ HÜR ÇERÇEVESİYLE İLGİLİDİR"


Kaftancıoğlu, eşinin domuz eti yediği ile ilgili paylaşımına cevaben, "Şu resmi karşınıza getirmekten utanç duyuyorum. Benim durduğum ve yaptığım siyasi mücadele kimlerin ne yediğine, ne içtiğine, ne inandığına değil, insanların adalet ve özgürlükler çerçevesiyle ilgilidir. Burada benim eşim tarafından paylaşılmış bir fotoğraf var. Söylemeyi ayıp sayarak, bana bunları söylemeye itenlere utanarak…


"KOCAMIN NE YEDİĞİNE KARIŞMAM"


Bu fotoğrafa azıcık uyarı ederseniz. Bıçak ve çatalın karşı tarafta olduğu görülür. Bunu ayıp sayıyorum. Bunun AKP Genel Başkanı tarafından amaç gösterilmesi ayrımcı politikaların geldiği noktayı gösteriyor. Bu paylaşım yerlidir, yersizdir, tartışılır. Askerlerimize yedirilen beygir etiyle daha çok ilgilenilseydi biz böyle bir ülke olmazdık. Kocamın ne yediğine karışmam, oysa bir şeye müsade vermem. Sadece kul hakkı yemesine izin vermem. O da zaten yemez."

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

« ÖNCEKİ YAZILAR
SONRAKİ YAZILAR »