Son Yazılar

18 Ocak 2018 Perşembe

ABD'nin büyük UZAYLI sırrı ifşa edildi
- İNTERNET GÜNLÜĞÜ yazdı. 0


UFO kelimesi ve aşağıda barındırdığı anlamlar uzun zamandır insanların aklını kurcalamaya devam ediyor. Uzaylı kelimesi denince akıllara gelen birincil ülke olan Amerika Birleşik Devletleri'nin ise senelerdir UFO'lar ile ilgili bir takım sırlara sahip olduğu söyleniyordu. Ülke olarak kendilerinin uzaylılar iletişime geçtiğine dair yüzlerce komplo teorisi yer alan Amerika Birleşmiş Devletleri hakkında ortaya çıkan bir bilgi sonucu yaklaşık olarak yer yerinden sallandı. Ortaya meydana çıkan bilgilere tarafından Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı'nın bir UFO yorumlama birimi bulunuyor. Yani UZAYLI'ların gerçekte de Pentagon'un ilgisini çektiğini söyleyebiliriz.

ABD, uzaylılar ile yakından ilgilenmiş

2007 ile 2012 yılları aralarında devlet kadar fonlanan bu birimin para akışı derhal indirilmiş durumda. Oysa para akışı kesilen bölüm, çalışmaya devam ediyor. Advanced Aerospace Threat Identification adını alan bu bölüm başlangıçta Senatör Harry Raid göre fonlanmaya başlamış. 2012 yılına kadar 22 milyon dolar fonlanan bölüm hakkında hemen şimdi resmi bir açıklama gelmedi.

The New York Times'ın ortaya çıkardığı bu veri sonucunda muhtemelen hükümet devlete ait bir yorumlama ile halkın karşısına çıkacaktır.
« ÖNCEKİ YAZILAR
SONRAKİ YAZILAR »