Son Yazılar

20 Ocak 2018 Cumartesi

2018/1 hoca özür robotu yayında
- İNTERNET GÜNLÜĞÜ yazdı. 0


Bu robot ile, 2018/1 özür tayinlerinde açıklanan kontenjanları hızlıca görebilirsiniz.

Öğretmenlerden özür durumuna alt olarak başvuru formu yapan adayların tercihleri 11 ila 17 Ocak tarihleri arasında alınacak.

Memurlar.net olarak, MEB'in açıkladığı kontenjanları robota dönüştürdük.

2018 yarıyıl öğretmen özür nakil robotuna gelmek için tıklayınız.

Öğretmen özür robotunda;

- Memurlar.net üyesi öğretmenler, boş normları, memurlar.net'teki üyelik hesaplarına ekleyebilecek. Bunun için önce abone olmak sonra mezun olduğu bölümü sisteme eklemek gerekmektedir.Üye elde etmek için tıklayın
Mezun olduğunuz bölümü sisteme eklemek için tıklayın.

- Bu sayede her bir okulun, kaç öğretmen tarafından seçim edildiği görülebilecek. Ayrıca sonuçlar açıklandığında, otomatik olarak, öğretmenin üyelik hesabına eklediği okulların taban puanları yer alacak.

- bundan başka, her bir okula, geçen sene yapılan nakillerde oluşan taban puanları da ekledik. Okulun sayfasındaki tayin istatistikleri bölümünden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

- Robot sayfasında, en çok tercih edilen okulları da, üstteki yemek listesi barın aşağı bulunan "Ilgi çeken kadrolar" linkinden ulaşabilirsiniz. Tıklayın.

- Robotta yapacağınız sorgulamada gelen mektep isimlerine tıklayarak o okulun hizmet puanı, gerekli hizmet kapsamındaki bir okul olmadığını, görebilirsinizi

2018 yarıyıl öğretmen özür nakil robotuna varmak için tıklayınız.

« ÖNCEKİ YAZILAR
SONRAKİ YAZILAR »